افزایش سرعت سایت برای Dummies به همراه قیمت افزایش سرعت سایت

من تست کردم سرعت سایتم رو و یه سری کدهای جاوا اسکریپت باعث لود بالا هستن.

ویژگی‌های آن محدود است، بنابراین انتظار نداشته باشید که استفاده زیادی فراتر از برخی ویرایش‌های اولیه داشته باشید. اما طراحی مینیمالیستی دارد و رابط کاربری آن آسان است.

سلام دوستان. مدت هاست خیلی ها از من می پرسند که حتی با اینکه افزونه های افزایش سرعت سایت مانند موشک وردپرس که دیگه بهترینش هست رو نصب می کنند باز هم سرعت سایتشون کنده. من داخل این مقاله و فیلم آموزشی که تهیه کردم می خوام شما رو با روش های جدید افزایش سرعت سایت وردپرسی که مطمئن هستم هیچکجا اونو نخوندید و ندیدید آشنا کنم و تضمین هم بدم که تا ده برابر یا بیشتر سرعت سایتتون بیشتر بشه. بررسی سرعت سایت

در جوملا و دروپال به جای چنین افزونه هایی می‌توان از ماژول‌های گوناگون بهره‌مند شد. بنابراین اگر از این دو سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنید، می‌توانید ماژول‌های اضافی را حذف کرده و یا افزونه‌های بهینه‌سازی سرعت را روی سایت خود نصب کنید.

اما با فعال‌سازی این قابلیت شما در واقع مرورگرها را از دانلود اطلاعات تکراری منع می‌کنید. به هر حال انجام این عمل شاید به تصمیم گیری گروهی و مشاوره‌های بیشتری نیاز داشته باشد.

یکی از راه های بالا بردن سرعت سایت وردپرسی این است که از همان ابتدا

به علت این فضای مشترک، اعتماد کردن را تا حدودی سخت می‌کند و نمی‌توان انتظار افزایش سرعت سایت را داشته باشیم.

اما باز هم دو تا راه حل به ذهنم رسید که برای دو دوسته از دوستان قابل استفاده هست.

سپس می توانید مواردی که غیر ضروری هستند را بشناسید و آن ها را حذف کنید.

اما در این قسمت سعی من این بودن که آموزشی تهیه کنم که همه بتونن از اون برای افزایش سرعت سایت استفاده کنند. اما متاسفانه دیدم که این بخش دانش کدنویسی تقریبا زیادی رو می خواد علاوه بر اون که خیلی هم احتمال خراب کاری میره بالا.

هرچه سرعت بارگذاری یک وب‌سایت بهتر باشد، رتبه گوگل سایت نیز بالاتر خواهد رفت که این امر باعث افزایش بازدید، افزایش رضایت مشتری و افزایش نرخ تبدیل می‌شود.

بگیرید و آنها را برای طراحی یک سایت سریع پیاده سازی کنید.

نامه تعدادی از بهترین ابزارهای تست سرعت سایت را به شما معرفی می کنیم.

آنکه به بررسی سرعت سایت بپردازیم و وردپرس راه بسنجیم باید از تکنیک افزایش سرعت سایت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *